Filozofia, która przyświeca Two Door Cinema Club jest prosta: ma być melodyjnie, gitarowo i przede wszystkim wesoło. Nie inaczej jest i tym razem. Nowy kawałek Irlandczyków Next Year wpada w ucho od pierwszego przesłuchania.

Next Year jest trzecim singlem z wydanej w zeszłym roku płyty Beacon, drugiego krążka w dorobku zespołu. Obraz do tej piosenki został nakręcony podczas koncertu, który chłopaki z Two Door Cinema Club dali niedawno w O2 Arena w Dublinie. Video ukazuje największy jak do tej pory występ zespołu. Tego pamiętnego wieczoru grupa zagrała dla ponad 10 tys. fanów. Video to typowy dokument koncertowy, ale doskonale oddaje energię i szaleństwo jakie za każdym razem towarzyszy ich występom. Klip pełen jest rozentuzjazmowanych i uśmiechniętych fanów, bo czy jest coś lepszego niż uśmiechnięte od ucha do ucha na widok swojego ulubionego zespołu twarze? Tego tutaj nie brakuje!

Koncerty, które zagraliśmy w ciągu ostatniego roku przyniosły nam wiele radości. Pomyśleliśmy, że będzie fajnie przedstawić to w formie teledysku. O2 Arena w Dublinie jest jednym z największych obiektów na jakim kiedykolwiek mieliśmy okazję grać. Ten koncert był idealną okazją do tego aby przekształcić go w video. Mamy nadzieję, że będziecie mieli taką samą frajdę oglądając go, jak my grając ten koncert! – powiedział gitarzysta Sam Halliday.

Nie ma więcej wpisów