Czyżby Irlandka i niemiecki producent mieli znowu zewrzeć szyki na rzecz kolejnego hitu? Niewykluczone. Boris Dlugosch na swoim kanale w serwisie Soundcloud udostępnił preview swoich najnowszych produkcji, które być może pojawią się na jego nowym albumie. Wśród krótkich fragmentów utworów znajdziecie również ten, w którym wokalnie udziela się Róisín Murphy. Oboje nie pracują ze sobą po raz pierwszy, ponieważ 12 lat temu Dlugosch zdobył popularność singlem Never Enough, gdzie gościnnie można usłyszeć właśnie Murphy.

Na bliższe informacje na temat tej kolaboracji, jak i nowego albumu Borisa trzeba poczekać. Na razie do odsłuchu mamy tylko prawie minutowy fragment:

Czekamy cały czas na nową płytę Róisín albo chociaż na nowy singiel. Na razie artystka zajmuje się swoim drugim dzieckiem, które nazwała dość oryginalnie, a mianowicie Tadhg (córeczka urodzona w 2009 roku ma na imię Clodagh). Synek urodzony w październiku jest owocem związku Murphy z Sebastianem Properzim (połowa duetu Luca C & Brigante). Oby szczęśliwa mama dwóch pociech szybko zregenerowała siły i powróciła do czynnego śpiewania.

Nie ma więcej wpisów