Niedawno informowaliśmy Was o nowym wydawnictwie Tribes, które będzie nosiło nazwę Wish To Scream, a planowana data jego premiery przewidziana jest na 20 maja tego roku. Zespół niedawno zaprezentował też pierwszy kawałek z nadchodzącego albumu – piosenkę  Wrapped Up In A Carpet. Od tego czasu nie minął nawet miesiąc, a już mamy okazję usłyszeć kolejny kawałek z nadchodzącej płyty. Tym razem jest to utwór How The Other Half Live.

Najnowszy album Brytyjczyków został nagrany w zeszłym roku w legendarnym studiu Sound City w Van Nuys w Kalifornii. Warto dodać, że to samo studio jest też przedmiotem niedawno wydanego dokumentu autorstwa Dave’a Grohla pod tytułem  Sound City.

To niesamowite studio! Ma za sobą niezły kawał historii i naprawdę inspiruje do tworzenia muzyki i pisania. – powiedział wokalista Johnny Lloyd

Mamy wiele radości z grania How The Other Half Live na żywo. Aktualnie dużo koncertujemy, ale myślami jesteśmy już przy premierze nowego albumu. Jest na nim zdecydowanie więcej pasji. Myślę, że w jakiś sposób dojrzeliśmy – dodaje.

Nie ma więcej wpisów