O sir Eltonie Johnie głośno było w ostatnim czasie głównie za sprawą powiększenia się rodziny artysty i jego męża, Davida Furnisha. Nie zapominajmy jednak, że Elton John to przede wszystkim wspaniały muzyk, o czym przekonać będziemy mogli się już niedługo. Brytyjczyk pojawi się bowiem na nowym krążku Queens Of The Stone Age.

Informację tę wyjawił Dave Grohl podczas  programu Chelsea Lately, w którym uczestniczyli obaj panowie. Niedawno coś razem nagraliśmy. Coś, czego ludzie się po nas nie spodziewają– zaczął perkusista. I trzeba przyznać, że miał rację. To dosyć nietypowa współpraca, więc tym bardziej nie mogę już doczekać się efektu. Szczególnie, że nie będzie to  jak można by przypuszczać ballada.

Najnowszy, szósty już album zespołu nie jest jeszcze zatytułowany. Wiadomo jednak, że najprawdopodobniej ukaże się na wiosnę.  Okazja do wysłuchania nowego materiału pojawi się na tegorocznym Open’erze, gdzie QOTSA jest jednym z headlinerów.

Poza Eltonem, na płycie gościnnie usłyszymy m.in. Trenta Reznora i Jake’a Shearsa oraz byłych współpracowników grupy, czyli Marka Lanegana i Nicka Oliveri.

Nie ma więcej wpisów