Nie tak dawno, bo przecież 8 lutego, Cząstki Elementarne gościły jednego z najbardziej elektryzujących wykonawców na scenie elektroniki. Apparat nie zawiódł i zagrał doskonały, energiczny set, zaspokajający potrzeby nawet najwybredniejszej publiki. Jeśli ktoś nie dał rady być tego wieczoru w Warszawie, to z pewnością może żałować. Właściwie mógł, ponieważ okazuje się, że będzie okazja do nadrobienia zaległości.

10 maja Apparat po raz kolejny zagości w stolicy, tym razem w ramach Free Form Festival i tym razem z zespołem. Zagra jako Apparat Band live z premierowym materiałem, który ukaże się już w kwietniu – Krieg und Frieden. Zadanie będzie miał niełatwe, ponieważ Soho Factory, gdzie jak co roku odbywa się impreza, to miejsce wymagające całkowitego zaangażowania ze strony zarówno wykonawców jak i słuchaczy. Sascha Ring to jednak sprawdzona marka na rynku i chyba nie ma wątpliwości, że niemiecki muzyk podbije serca polskiej publiczności, raz jeszcze.

Tegoroczny FFF zapowiada się co najmniej doskonale. Kilka dni temu poznaliśmy pierwszą gwiazdę festiwalu – Woodkida. Wiemy również, że po raz pierwszy w historii Free Form odbędzie się między 10 a 11 maja i zainauguruje festiwalowy sezon na polskich scenach.

Nie ma więcej wpisów