Właśnie dziś do internetu wyciekł teledysk do drugiego już singla Rihanny z płyty Unapologetic. Po co komu rozbłyski, fajerwerki, serduszka i gwiazdki w balladzie miłosnej? Wystarczy prosty zabieg filmowy – kobieta w wannie nucąca utwór Stay. Taką wizję piosenki stworzyła Sophie Muller, znana na całym świecie producentka teledysków, która tworzyła dla takich sław jak: Sade, Eurythmics, Blur, No Doubt czy Beyonce – lista jest bardzo długa.

W roli głównej tego klipu obsadzona została RiRi, która w relaksującej kąpieli powraca myślą do swojego partnera. W teledysku wcielił się w niego Mikky Ekko, który jest nie tylko współkompozytorem tego utworu, ale też można go w nim usłyszeć.

Kilka dni wstecz tą dwójkę mogliśmy podziwiać w trakcie rozdania nagród Grammy, gdzie razem pojawili się na scenie śpiewając właśnie ten utwór.

Już niedługo będziemy mogli się przekonać jak Rihanna brzmi na żywo – tuż po ostatnim dniu Open’era, a za kilka dni ten utwór zabrzmi pewnie we wszystkich klubach, domach jako hymn zakochanych i porzuconych.

Nie ma więcej wpisów