Walentynki to dzień, w którym wiele rzeczy stworzonych jest tylko i wyłącznie na tę okazję. Dla mnie jest to trochę tak, jak z filmem Home Alone, którego nie może zabraknąć w święta Bożego Narodzenia. Tak samo jak serduszek i garstki ciepłych słówek w dzień Świętego Walentego. Z tej okazji Vouge postanowił stworzyć specjalną wersję filmików, w których artyści wystąpią ze swoimi najbardziej romantycznymi utworami.

Natasha Khan, bardziej znana jako Bat for Lashes, zrealizowała video do utworu Marilyn, pochodzący z jej ostatniej płyty The Haunted Man, która swoją premierę miała w październiku ubiegłego roku. W roli głównej wystąpiła sama wokalistka w towarzystwie elektrycznej gitary, która niesamowicie współgra z jej głosem, a złota sukienka wpasowała się w klimat kosmicznego tekstu piosenki.

Miejmy tylko nadzieję, że Natasha całkowicie nie podąży w kierunku świata mody. Byłoby szkoda tak pięknego głosu i zdolności do tworzenia tekstów, które niekoniecznie muszą być prezentowane tylko i wyłącznie na specjalne okazje.

Nie ma więcej wpisów