Kanadyjski duet Purity Ring zaprezentował nam swoją wersję Grammy. Premiera tego nagrania zbiegła się w czasie z 55. ceremonią wręczenia tych nagród. Jednak w tym przypadku nie chodzi oczywiście o najbardziej pożądaną statuetkę świata muzycznego, a o piosenkę amerykańskiego rapera Soulja Boy, której własną wersję postanowili nam zaprezentować Corin RoddickMegan James.

Muzycy nie ukrywają, że są fanami Soulja Boy i już wcześniej wykonywali ten kawałek w trakcie swoich koncertów. Wierni fani duetu niecierpliwie czekali na studyjną wersję tego utworu. Sam Soulja Boy również zainteresował się coverem i za pośrednictwem Twittera, pogratulował muzykom świetnie wykonanej roboty. Kawałek Grammy możecie przesłuchać poniżej.

Megan i Corin określają swoją twórczość mianem future popu, jednak w ich muzyce można znaleźć znacznie więcej. Wymykają się oni spod jakiejkolwiek kontroli, łącząc elementy synthpopu, post dubstepu, elektro i new wave. Dodatkowo tej mieszance towarzyszy niebanalna warstwa liryczna.

Nie ma więcej wpisów