Nowy klip Passion Pit ukazał się dokładnie 14 lutego, w dzień powszechnie uznany za święto zakochanych. Tego dnia zalewani byliśmy ze wszystkich stron tandetnymi czerwonymi serduszkami, banalnymi wierszykami, a pluszowe misie wręcz wyskakują nam z lodówki. Tym bardziej miło jest zobaczyć coś innego. Taki właśnie jest nowy teledysk Amerykanów. Historia również traktuje o miłości, ale jest opowiedziana w niebanalny, ciekawy i przede wszystkim humorystyczny sposób. To zdecydowanie miłe odstępstwo od reguł jakie rządzą 14 lutego.

Carried Away jest czwartym singlem z wydanej w 2012 roku płyty Gossamer, która jest drugim studyjnym krążkiem grupy. Za reżyserię teledysku odpowiedzialni są Ben Brewer i Alex Brewer, a w klipie możemy oglądać śliczną Sophię Bush, której największą rozpoznawalność przyniosła rola Brooke w popularnym serialu dla młodzieży One Tree Hill.

Muzyka Passion Pit jest idealnym soundtrackiem pod wakacyjne wojaże i aż się prosi, żeby w tym roku zobaczyć ich na którymś z letnich festiwali w naszym kraju. Słońce, lato i Passion Pit, tego sobie i Wam życzę!

Nie ma więcej wpisów