Organizatorzy Koncertowej Wiosny, czyli poznańska agencja Go-Ahead, już wzniecają w nas ciekawość i zdradzają podstawowe informacje dotyczące tego wydarzenia. W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, na poznańskich scenach Hali numer 2 i Eskulapa będziemy mogli zobaczyć same rarytasy nie tylko polskiej sceny muzycznej.

Wydarzenie rozpocznie koncert Voo Voo. Ten odbędzie się już niebawem bo 1 marca w Eskulapie o 18:30. Zaraz po nim, a dokładniej o 21:00 scena będzie należeć do O.S.T.R i Hadesa. 5 marca w Hali numer 2 wystąpi szwedzki Sabaton i po niespełna dziesięciu dniach pochłonie nas Lou Rocked Fest. Jednak prawdziwe mocne uderzenie poznaniacy poczują 12.04. Wtedy na MTP pojawi się nie tylko Brodka, ale też zespół Hey, KAMP! i Skubas. Natomiast dzień później w tym samym miejscu pojawi się Coma. Będą to ostatki tegorocznej Koncertowej Wiosny. Na finał w Eskulapie pojawi się Hemp Gru.

Koncertowa Wiosna będzie obfita w wiele innych koncertów, które są rozłożone również na kwiecień. Nie będziemy zdradzać wszystkich szczegółów! Bilety będą już niebawem dostępne w sprzedaży.

Nie ma więcej wpisów