Miało być pięknie, ale niestety. Właśnie pojawiła się informacja, że SBTRKT nie pojawi się w Warszawie na Winter Music Festival. Jest jednak zastępstwo.

Zamiast Anglika warszawiaków zabawiać będzie Alex Metric. Na oficjalnym profilu imprezy na Facebooku pojawiło się krótkie oświadczenie, z którego wynika, że nie będzie nam dane pobawić się na koncercie jednego z najlepszych artystów, którzy pojawili się na zeszłorocznej edycji Open’era. SBTRKT odwołał nie tylko występ w Polsce, ale całą serię koncertów, która była częścią jego europejskiej trasy. Powód: bardzo poważna sytuacja rodzinna.

Jednak co się odwlecze, to nie uciecze. SBTRKT pojawi się w Polsce, tylko później. Artysta wystąpi jeszcze w sezonie wiosna/lato 2013, a będzie można go podziwiać w warszawskim Mieście Cypel. Posiadacze biletów na pierwszy dzień Warsaw Winter Music Festival będą mogli na ten koncert wejść za free. Dokładny termin imprezy nie jest jeszcze znany.

Mimo tego, że Alex Metric pojawi się w Warszawie w zastępstwie, to na pewno pokaże klasę. Ten DJ i producent ma na swoim koncie masę EP-ek. Remiksował utwory takich artystów jak Depeche Mode, La Roux, NERD i Bloc Party. Czy to dobre zadośćuczynienie?  Dowiemy się już w ten weekend.

Nie ma więcej wpisów