Już za dwa dni, tj. 26 lutego oficjalna premiera nowego albumu Haos. Jest to wspólny projekt dwóch niezwykle utalentowanych polskich raperów. Pierwszy z nich to żywa legenda polskiego rapu, uznana postać polskiej sceny muzycznej – O.S.T.R. Drugim jest reprezentant warszawskiej Hi-Fi Bandy – Hades.

Do spotkania dwóch MC’s doszło przy okazji pracy nad singlem POE (Projekt Ostry Emade). Emade (muzyk hip-hopowy, perkusista, producent muzyczny) wysłał ten sam bit Ostremu i Hadesowi. Nie narodziło to między nimi żadnego sporu, a jedynie pozytywnie wpłynęło na ich współpracę, w wyniku czego zdecydowali się nagrać wspólny numer. Z czasem kolaboracja ta zaczęła rozwijać się, czego efektem jest nadchodząca płyta.

Większość produkcji na płycie jest autorstwa Ostrego. Niektóre utwory zrealizował Drumlinaz oraz producencki kolektyw z Holandii – Killing Skills Touch, w którego skład wchodzi również O.S.T.R. Cutami zajęli się DJ Haem i DJ Kebs.

Co ciekawe, płyta na dwa dni przed sklepowa premierą już osiągnęła status złotej płyty, a pierwszy tysiąc sztuk został wykupiony w dwie doby.

Teledysk do utworu Psychologia tłumu powstał przy współpracy wydawcy płyty – Asfalt Studios oraz Bidi coś kręci. Wokalnie w utworze chłopaków wspiera Sacha Vee.

Nie ma więcej wpisów