Czyżby już w lutym pojawił się klip, który pod koniec roku będzie królował w zestawieniach najlepszych klipów 2013 roku? Wydaje się to całkiem możliwe. W sieci pojawiło się właśnie najnowsze video zespołu Hey do utworu Co Tam?, pochodzącego z ubiegłorocznej płyty Do Rycerzy, Do Szlachty, Doo Mieszczan, która w Polsce pokryła się już platyną.

Za reżyserię teledysku odpowiada Dawid Krępski, którego klip do piosenki Voice Igora Volka został nominowany do brytyjskiej Music Video Awards 2012 w kategorii Best Pop Video. Wracając jednak do teledysku, który możecie zobaczyć powyżej, muzycy grupy Hey musieli naprawdę wyśmienicie się bawić przy jego kręceniu. Ujęcia momentami są wręcz fenomenalne, a sytuacje, w jakich ich widzimy, z pewnością nie należą do typowych. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że są niemal absurdalne.

Warto przypomnieć, że zaraz po ukazaniu się albumu, każdy z muzyków wybrał jeden kawałek z płyty i przygotował do niego własną filmową impresję. Te były prezentowane kolejno dzień po dniu, a cykl zakończyła impresja Katarzyny Nosowskiej. Wszystkie klipy znajdziecie na oficjalnym kanale YouTube. Przypomnijmy, że Do Rycerzy, do Szlachty, Doo Mieszczan jest dziesiątym studyjnym albumem grupy i pierwszym nagranym w sześcioosobowym składzie.

Nie ma więcej wpisów