Już 8 marca w sosnowieckim klubie Remedium odbędzie się koncert Miuosha promujący jego najnowszy solowy album Prosto przed siebie. Rozgrzaniem publiki zajmie się duet Tymin&Peus, a udane after zapewni DJ Cutz.

Miuosh to jedna z najważniejszych postaci śląskiej sceny rap, która konsekwentnie od początku swojej działalności artystycznej zaskakuje. Raper przez wiele lat poruszał się w różnych stylistykach rapowej formy przekazu. W karierze miał album uliczny (z Bas Tajpanem), potem horrorcore’owy (płyta Pogrzeb), aż ostatecznie poprzestał na trueschoolu, wydając w 2011 roku album Piąta strona świata i w zeszłym roku wspomniany Prosto przed siebie. Dwa ostatnie albumy uzyskały w Polsce status złotej płyty.

Tymin&Peus to finaliści największych fristajlowych bitew w Polsce (m.in. WBW 2010, 2011, 2012). W zeszłym roku wydali album Koniec dyskusji, który spotkał się ze świetnym przyjęciem zarówno fanów, jak i branżowej krytyki.

Miuosh jest gwarancją udanego koncertu, a jeśli wsparcie w tym mają zapewnić mu Tymin&Peus, to warto przekonać się o tym osobiście.

 

Kiedy: 8.03 (piątek)
Gdzie: Sosnowiec, klubokawiarnia Remedium (ul. Sucha 7C)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 15-20 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów