Muzyka Końca Lata to zespół, który w zeszłym roku obchodził swoje dziesiąte urodziny. Początkowo miał być to jedynie solowy projekt, jednak cytując lidera grupy Bartosza Chmielewskiegona skutek zbiegu różnych okoliczności obrósł w ludzi i swoją ostateczną formę przybrał w roku 2004 stając się kwartetem na dwie gitary, bas i bębenek. Na swoim koncie mają trzy płyty, a na każdej możemy znaleźć bezpretensjonalne i szczere piosenki opowiadające zwyczajne historie z życia chłopaków.

Natomiast młode kraby sceny alternatywnej to oczywiście lubelsko-warszawska grupa Crab Invasion, której debiutancki krążek ma się pojawić jeszcze w tym roku. To co najbardziej charakteryzuje tych młodych muzyków, to niebanalne podejście do harmonii i niezwykła otwartość na różne style muzyczne. Na liście małych sukcesów mają już występ na Heineken Open’er Festiwalu, Męskim Graniu oraz wygraną w konkursie Zrób Głośniej przed OFF Festiwal, dzięki której pojawili się także na Scenie Leśnej T-Mobile. Jury konkursu szumnie przypięło im łatkę najlepszego polskiego zespołu rockowego bez wydanej płyty.

Oba zespoły zapraszają fanów do zabawy na warszawskiej Pradze, gdzie zagrają wspólny koncert w warszawskich Chmurach. Ci, którzy pojawią się na koncercie, mogą liczyć na porządną dawkę muzycznych wrażeń i moc pozytywnej energii.

 

Kiedy: 9.03 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Chmury (ul. 11 listopada 22)
Start: 21:00
Bilety: 15 zł

Nie ma więcej wpisów