Plan ogłoszeń na ten tydzień wygląda bardzo obiecująco. Jutro poznamy kolejnych wykonawców Orange Warsaw Festival, w środę natomiast czekają nas kolejne ogłoszenia Open’er Festival. Jednak już teraz  znamy kolejną gwiazdę, która zagra w Dolinie Trzech Stawów. Przed chwilą w programie Trzecim Polskiego Radia, w audycji GH+ Artur Rojek ujawnił kolejnego artystę, który uzupełni skład OFF Festival –  jak zapowiadano największą gwiazdę festiwalu. Na początku sierpnia w Katowicach zobaczymy: My Bloody Valentine!

My Bloody Valentine powstało w 1984 roku, jednak ostatnio znów zrobiło się o nich głośno. Wszystko za sprawą wydanego na początku lutego albumu MBV. Zespół przypomniał o sobie po ponad 20 latach przerwy. Jak stwierdził w dzisiejszej audycji Artur Rojek, grupa zabroniła organizatorom stawiać ograniczenia co do poziomu głośności ich koncertu. Wygląda zatem na to, że tego lata czeka nas kawał porządnego głośnego grania.

Przypomnijmy, że wyżej wymieniona gwiazda dołącza do już ogłoszonych m.in.:  AlunaGeorge, Laurel Halo, Blondes czy The Walkmen.

Muzyczna różnorodność to znak rozpoznawczy festiwalu, który odbywa się regularnie już od 2006 roku. Od 2010 roku chwalony za nowe, magiczne  miejsce, w którym wszystko się odbywa, ale przede wszystkim za niepowtarzalny klimat i nietuzinkowych wykonawców, których Artur Rojek co rok zaprasza do Polski. A kolejne ogłoszenia już za 2 tygodnie.

Nie ma więcej wpisów