Wielkimi krokami zbliża się nowa płyta M.I.A.. Jednak póki co artystka podgrzała nieco atmosferę podczas Fashion Week odbywającego się właśnie w Paryżu. Podczas poniedziałkowego pokazu wiosennej kolekcji marki Kenzo, zaprezentowała zupełnie nowy muzyczny mix przygotowany specjalnie na to wydarzenie.

Ośmiominutowy mix nosi nazwę MATANGI. Tak samo nazywać ma się też nowy album artystki. Tytuł krążka pochodzi od imienia wokalistki, która naprawdę nazywa się Mathangi Maya Arulpragasam. Kawałki zaprezentowane na pokazie Kenzo znajdą się na nowym wydawnictwie, więc są niejako przedsmakiem tego, co czeka nas na czwartym studyjnym krążku M.I.A.. Przypomnijmy, że wstępnie premiera longplay’a przewidziana jest na 15 kwietnia. Jednak, jak wyznała ostatnio piosenkarka w jednym z wywiadów, prace nad krążkiem nadal trwają, więc data wydania może ulec jeszcze zmianie.

Dotychczasowy dorobek M.I.A. zamyka wydana w 2010 roku płyta Maya, z której pochodzą takie hity jak XXXO czy It Takes a Muscle. MATANGI mix możecie posłuchać powyżej.

Nie ma więcej wpisów