Najpierw swoim wpisem trochę podsyciła atmosferę, teraz w końcu cały świat może się dowiedzieć, czym się tak zachwyciła. Ellie Goulding prezentuje remiks kawałka Explosions.

O przeróbce najnowszego singla Brytyjki mogliśmy się dowiedzieć, przeglądając ostatnie wpisy na jej oficjalnym Twitterze. Parę dni temu pojawił się tam post: This Stay+ remix of Explosions is ### can’t stop loving it. Przekaz jest chyba prosty i nie wymaga większych tłumaczeń. Muszę się przyznać, że od tego czasu przeryłem niemal cały internet w poszukiwaniu tego kawałka – na próżno. Remix, który stworzył Stay+, został bardzo dobrze ukryty.

Warto było jednak czekać. Oto jak londyńczyk przerobił jeden z najbardziej emocjonalnych utworów Ellie Goulding. Często trudno jest polubić remiksy swoich ulubionych piosenek. Jednak ten od razu wchodzi w głowę i wyjść z niej nie może. Obawy dotyczą również tego, czy wolny utwór można przerobić na energetyczną bombę. Tutaj wszystko się zgadza. Dzięki ingerencji Matta Farthinga Explosions zdobyły jeszcze większą siłę rażeniaDziś możecie odstawić kawę i zamiast niej włącznie produkcję Stay+.

Nie ma więcej wpisów