Islandzki kwartet Bloodgroup ogłosił niedawno, że 11 marca nakładem Sugarcane Records ukaże się ich trzeci studyjny album, zatytułowany Tracing Echoes. Już dziś możemy Wam zdradzić okładkę wydawnictwa, odsłuch specjalnego minimiksu utworów, które znajdą się na albumie oraz dodatkowe kilka kawałków zaprezentowanych w całości. Pamiętacie zdjęcie smutnego chłopca z okładki singla Fall, poprzedzającego płytę? Okazuje się, że było ono częścią większej całości.

Sam album składa się z dziesięciu nowych utworów, z których jedynie wspomniany Fall usłyszeliśmy wcześniej. Prawdziwą gratką dla fanów formacji będzie przedpremierowy odsłuch całej płyty, który ma odbyć się już jutro (7 marca) o 20:00 w warszawskim Beirut Hummus & Music Bar przy Poznańskiej 12.

Upodobanie Bloogroup do grania koncertów w Polsce najwyraźniej rośnie z każdym rokiem – z okazji premiery nowego albumu muzycy zagrają aż cztery koncerty w naszym kraju. Żeby zaprezentować nowy materiał, pojawią się kolejno w: Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Krakowie. Znając ich koncerty, możemy spodziewać się, że każdy z nich będzie naprawdę wart zobaczenia.

1. A Threat
2. Disquiet
3. Nothing Is Written In The Stars
4. Fall
5. Cut Out Your Tongue
6. The Water
7. Indefinite
8. A King’s Woe
9. Lines
10. Mysteries Undone

Nie ma więcej wpisów