Jedna z najważniejszych postaci współczesnego rapu – A$AP Rocky, wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Będziecie mogli go usłyszeć już 7 czerwca w warszawskim Palladium. Bilety na to wydarzenie już wkrótce trafią do sprzedaży.

A$AP Rocky to jeden z najciekawszych amerykańskich MC młodego pokolenia. W 2011 raper wydał swój debiutancki mixtape zatutułowany Live.Love.A$AP, który zebrał świetne recenzje w branżowej prasie i udowodnił, że jeszcze nie raz usłyszymy o tym nowojorskim muzyku. W tym roku na sklepowe półki trafił oficjalny debiut rapera – Long.Live.A$AP. Krążek, który ugruntował pozycję młodego rapera na amerykańskiej rap scenie. Płyta spotkała się ze świetnym przyjęciem, zarówno fanów, jak i krytyków muzycznych. Na albumie udzielają się m.in. Kendrick Lamar, 2 Chainz, Danny Brown, Big K.R.I.T., Drake, Pharrell Williams, Santigold, Skrillex oraz Florence Welch z Florence And The Machine.

Czerwcowy koncert będzie pierwszą wizytą rapera w Polsce.

Ostatnia pula biletów na koncert trafiła właśnie do sprzedaży online. Kupować wejściówki można tylko za pośrednictwem strony Go Ahead.

Nie ma więcej wpisów