Quadron to duński duet, który na rynku muzycznym zaistniał w 2009 roku. Ich pierwsza płyta, nazwana po prostu Quadron, stanowiła dosyć ciekawe połączenie elektronicznej muzyki z soulowym i akustycznym brzmieniem.

Po trzech latach następuje ponowny coming out. Tym razem oboje są bogatsi o doświadczenia – Coco (wokal) wsparła Tyler, The Creator na jego nadchodzącym albumie Wolf, zaś Robin Hannibal (muzyka, produkcja) wydał właśnie płytę, jako połowa formacji Rhye.

Jako duet dostali się też pod skrzydła brytyjskiego producenta Frasera T Smitha, współpracującego między innymi z Florence and The Machine oraz Adele. Wspólne działania z pewnością miały wpływ na wydaną właśnie EP-kę Hey Love, na której Quadron odchodzi od neo-soulowych dźwięków, urozmaicając swoją muzykę popową nutą.

Wokal Coco, wcześniej brzmiący niczym fuzja CocoRosie z Jessie Ware, obecnie nabiera tempa podobnie, jak sama muzyka. W wywiadzie artystka przyznała, iż pierwsza płyta, to nie tylko pierwsze wspólne nagrania z Robinem, ale również jej w ogóle pierwsze produkcje. Nowa płyta ma być więc dojrzalsza, bardziej przemyślana, taneczna. Hey Love z pewnością spełnia owe przyrzeczenia.

Nie ma więcej wpisów