Klip do kawałka Hounded, reprezentującego wydaną w lutym płytę autorstwa Mister Lies, jest szczególnie leniwą historią domówki, jakich wiele. Impreza dogorywa, kamera przenosi nas do kolejnych pomieszczeń. Widzimy więc towarzystwo pochowane po kątach, a w tle zmieniające się kadry w telewizorze. Trzech gości (w tym sam Mister Lies we własnej osobie) zbiera się do wyjścia. Wspólny spacer zakończony zatrzaśnięciem drzwi od auta. Nic szczególnego, prawda?

A jednak teledysk Hounded wciąga równie mocno, co sam utwór. Chcąc, nie chcąc, nie możemy oderwać wzroku od zwolnień i przyspieszeń kamery, a w głowie huczy nam hipnotyzujący głos Aleksy Palladino (Exitmusic).

Kryjący się pod pseudonimem, 20-letni Nick Zancka, wyznał w jednym z wywiadów, iż do tworzenia muzyki zainspirował go film Fantasia 2000, a dokładnie niebywałe współdziałanie obrazu i muzyki. Od tego momentu postanowił, że to właśnie tym będzie zajmował się do końca życia. Dlatego każdy klip zawiera pewną historię dopełniającą ambientowe dźwięki z pod znaku Mister Lies.

Nie ma więcej wpisów