Po odwołaniu dwóch ostatnich koncertów, nie musieliśmy długo czekać na ich powrót! Obiecali, że podadzą je jak najszybciej i oto są – nowe daty koncertów. Przypomnijmy, wszyscy fani, którzy chcieli zobaczyć Modestep w Łodzi i Warszawie, musieli obejść się smakiem. Teraz lepiej niech zaczną planować swoją majówkę. Oto oficjalne info Illegalbreaks:

MODESTEP wystąpi w Polsce już w maju! Zespół zagra 3 maja w gdańskim CSG , 4 maja w łódzkim klubie Wytwórnia oraz 5 maja w klubie Basen w Warszawie. Wydarzenia odbędą się w ramach międzynarodowej trasy „Evolution Theory Tour” oraz cyklu Face The Music.

Bilety, które zostały zakupione na wcześniejsze wydarzenia (Łódź i Warszawa) są dalej aktualne lub można je zwrócić do końca marca. Illegalbreaks zapewniają, że również bilety konkursowe zachowują swoją ważność. Natomiast wejściówki na nowe terminy można kupić w tych samych punktach sprzedaży w cenie 65 złotych.

Jeśli chodzi o koncert w Gdańsku – ceny biletów się nie zmieniają. Pierwsza pula jak ostatnim razem wynosi 45 złotych następnie 55, 65 aż do 69 pln w dniu imprezy. Szykujcie się na majowe szaleństwo!

Nie ma więcej wpisów