Zespół Hurts stanął przed wielkim wyzwaniem. Ich druga płyta była jedną z najbardziej oczekiwanych w tym roku. Czy będzie to powielenie wcześniejszych schematów? Po tym, co dotychczas usłyszeliśmy, można mieć różne oczekiwania co do 12 podstawowych kompozycji. Nieoficjalny singiel The Road zaskoczył ostrzejszym brzmieniem z  pograniczu dubstepu i industrialnego rocka. Miracle to utwór z komercyjnym rozmachem, a ostatni singiel The Crow utrzymany jest w sprawdzonej melancholijnej estetyce.

Album znalazł się w pierwszej dziesiątce sprzedaży już w 23 państwach. Mając na uwadze fakt, że debiutancka płyta Hurts pokryła się u nas platyną, to Polska ma szansę dołączyć do listy tych krajów.

Sprawdźcie sami, czy Exile zdaje tak zwany test drugiej płyty. Nie tylko jako krążek, lecz także jako materiał koncertowy. Będziecie się mogli o tym przekonać 20 marca, na koncercie Hurts w warszawskim Palladium. Oczywiście jeśli zdążyliście kupić bilety, bo te wyprzedały się jeszcze w styczniu. Jedno jest pewne. Tam na 100% będzie można usłyszeć nowe kawałki, dlatego szczęśliwi posiadacze wejściówek mają mało czasu, żeby nauczyć się tekstów na pamięć.

Nie ma więcej wpisów