Pierwsza połowa bieżącego roku będzie obfitować w wielkie gwiazdy, odkrywające na nowo polskie sceny, a jest na co czekać. 30 czerwca na Stadionie Miejskim w Poznaniu zagra sama Alicia Keys, która według wielu dzierży berło królowej nowego soulu. Niespełna trzydziestodwuletnia gwiazda będzie promować w Polsce swój najnowszy krążek zatytułowany Girl On Fire, który zaprezentowała światu jeszcze w listopadzie.

Co ciekawe, na koncercie będzie można uświadczyć tylko miejsc siedzących, co sprawia, że to zakrojone na szeroką skalę wydarzenie robi się dosyć ekskluzywne. Względnie mała liczba miejsc (bo tylko 25 tysięcy) i fotele nie powinny jednak odebrać uczestnikom dobrej zabawy ani szansy na potańczenie, co pokazały rozpoczynające tę trasę koncerty w USA i Kanadzie.

Bliższe informacje na temat koncertu i (przede wszystkim) ceny biletów mają zostać ogłoszone pod koniec tygodnia podczas konferencji prasowej na Stadionie Miejskim. Jedno jest pewne – żeby zobaczyć pannę Keys, warto wziąć sobie zawczasu urlop, bo taka okazja nie zdarza się codziennie.

UPDATE:

No i w końcu wiadomo, ile przyjdzie nam zapłacić za to, żeby na żywo zobaczyć autorkę hitu Fallin’. Bilety na ten koncert kosztują: 159 PLN, 199 PLN, 299 PLN, 349 PLN – jeśli chcemy usiąść na którejś z trybun Stadionu Miejskiego w Poznaniu. A jeżeli chcemy posłuchać koncertu, siedząc na sławnej już płycie tej areny, to na bilet będziemy musieli wydać 299 PLN i 449 PLN.

Sprzedaż rusza w poniedziałek 18 marca dokładnie o godzinie 12:00.

Nie ma więcej wpisów