Sex, cierpienie i samobójstwo – tak w skrócie można opisać nowe video Foals. Najnowszy teledysk zespołu promuje kawałek Late Night, który jest trzecim singlem, wydanej w lutym tego roku, płyty Holy Fire i zarazem drugim obrazem z tego krążka, który otrzymał znak NSFW (not safe for work), oznaczający niebezpieczne w pracy. Ostrzeżenie to odnosi się najczęściej do treści, które nie powinny być oglądane w miejscu pracy, ze względu na zawartą w nich nagość i przemoc.

Tego rzeczywiście nie brakuje w najnowszym obrazie grupy Foals, wyreżyserowanym przez Nabil Elderkin, który odpowiedzialny jest m.in. za video do utworu Pyramids, Franka Oceana. Zdjęcia do Late Night zostały nakręcone w Rumunii. W teledysku widzimy natomiast zespół występujący w Lynchian Hotel. Mamy też wgląd na to, co dzieje się w sąsiednich pokojach. I tak w zależności od pokoju, w którym się znajdujemy, uderzają w nas inne emocje. Od pożądania i ostrego seksu, przez ból związany z porodem, a na cierpieniu i samobójstwie kończąc.

Late Night to bez wątpienia jedna z najintymniejszych piosenek na Holy Fire, a wędrówka po hotelowych pokojach i obserwowanie tego, co dzieje się za ścianą doskonale tą intymność oddaje.

Nie ma więcej wpisów