Zaledwie tydzień minął od premiery drugiego krążka Michała Króla, znanego szerszej publiczności pod pseudonimem Fox, niedawno również mieliśmy okazję podziwiać najnowszy klip promujący ostatnie wydawnictwo. Teraz mamy przyjemność ogłosić, że artysta zaprezentuje się na żywo na scenie FreeFormFestiwal, który odbędzie się za niespełna dwa miesiące.

Fox ma na swoim koncie debiutancki album Fox Box z 2010 roku oraz drugi, zatytułowany po prostu Fox sprzed zaledwie kilku dni. Na tym najnowszym pojawili się niezwykli muzyczni goście – między innymi: Przybysz Paulina, Tomek Organek z Sofy, Natalia Lubrano, Bunio z Dick4Dick czy Marsija z Loco Star, z którymi Fox stworzył niesamowicie taneczny zestaw kawałków, które z pewnością wprowadzą wiele świeżości na polskie i europejskie parkiety.

Dziewiąta edycja FreeFormFestivalu odbędzie się 10 i 11 maja w Soho Factory. Na scenie wystąpią takie gwiazdy jak TrickyAzealia BanksWoodkid czy Apparat. Wśród polskich gwiazd prócz Foxa zobaczymy także Novikę oraz Fair Weather Friends.

 

Nie ma więcej wpisów