Trzeba przyznać, że Agnieszka Szydłowska ze swoim Programem Alternatywnym potrafi wbić się w sytuację. W momencie, kiedy cały świat czeka na nowego papieża, fani muzyki czekają na kolejne ogłoszenia Heineken Open’er Festival 2013. Nie ma co ukrywać, że ogłoszenia tego największego polskiego festiwalu zawsze łączą się z ogromnymi emocjami. Czas więc poznać kolejnych artystów, którzy dołączą do ogłoszonej piętnastki.

Artyści, którzy już na pewno pojawią się w Gdyni na początku lipca to między innymi: Tame ImpalaDisclosureEditors i Kendrick Lamar, który do listy ogłoszonych dołączył jako ostatni. Dziś u Agnieszki Szydłowskiej znów pojawił się mistrze ceremonii ogłoszeniowej, czyli Mikołaj Ziółkowski, żeby przedstawić kolejnego artystę.

Nick Cave & The Bad Seeds po raz pierwszy pojawią się podczas tegorocznej edycji festiwalu. Ta australijska grupa działa nieprzerwanie od 1983. W swojej twórczości balansuje pomiędzy post-punkiem, nową falą, rockiem psychodelicznym i bluesem. Jest to zdecydowanie jeden z najważniejszych zespołów sceny rockowej, rozpoznawalny dzięki nieco melancholijno-dekadenckiemu, miejscami mrocznemu stylowi.

I jak zadowoleni? Jeżeli mimo wszystko nie, to pamiętajcie, że w line-upie jest jeszcze naprawdę sporo miejsca.

Nie ma więcej wpisów