Rybnik staje się nowym, najbardziej umuzycznionym miastem, co pokazuje kolejne koncertowe ogłoszenie. W poprzednich latach sceną na Śląsku zawładnęli: Guns N’ Roses oraz Bryan Adams. Ten cykl zapraszania największych i najdłużej bywających na scenie artystów dopełnia Rod Stewart, którego występ na rybnickim Stadionie Miejskim zaplanowano na 14 września 2013 roku. Wokalista zainauguruje drugą edycję cyklu Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje.

To nie pierwszy występ sympatycznego Szkota w naszym kraju. Po raz pierwszy przyjechał do Gdańska na koncert Przestrzeń Wolności sześć lat temu. Natomiast dwa lata temu można było go zobaczyć na toruńskiej Motoarenie.

Wszystko wskazuje jednak na to, że charakterystyczny, nieco chrypiący głos jak i dźwięki utworów takich jak Rhythm of My Heart, Angel czy Tonight’s The Night po raz kolejny przyciągną na show nie mniejszą publikę, niż w poprzednich latach.

Przekonamy się o tym, gdy bilety na to wydarzenie – kosztujące od 99 PLN, po VIP-owskie, za które należy wydać 699 PLN – trafią do sprzedaży za tydzień, 19 marca o godzinie 12:00.

 

Nie ma więcej wpisów