Chłopaki z Papa Roach chyba polubili grać dla Polaków. Ich poprzedni koncert miał miejsce pod koniec listopada w warszawskiej Progresji, a fani mogą się już szykować na dwa następne. Zespół pojawi się już w czerwcu, żeby zagrać w krakowskim klubie Studio (10.06) i poznańskim Eskulapie (11.06).

Papa Roach to obecnie jeden z najpopularniejszych zespołów grający muzykę w klimatach rock/metal/punk. Muzycy z bandu lubią eksperymentować z dźwiękami i choć każda płyta nieco różni się stylistycznie od poprzednich, to trudno jest pomylić Papa Roach z jakimkolwiek innym zespołem. Największa w tym chyba zasługa Jacobya Shaddixa – wokalisty, którego głos i charakterystyczną manierę trudno jest przypisać do kogoś innego.

Zespół istnieje od 1993 roku (to już 20 lat!), ale popularność i status gwiazdy przyniósł im dopiero singiel Last Resort z wydanej w 2000 roku płyty Infest. Do dziś ta piosenka pozostaje swoistym hymnem zbuntowanej młodzieży z końcówki lat dziewięćdziesiątych. Koncerty odbędą się w ramach The Connection Tour. Bilety trafią do sprzedaży 15 marca.

 

Nie ma więcej wpisów