Czarny to polski muzyk, aranżer, instrumentalista, inżynier dźwięku i do tego wyśmienity producent muzyczny. Co ciekawe, jest on absolwentem Islington Music Workshop w Londynie oraz Academy of Contemporary Music College w Guildford. W środowisku hip-hopowym znany jest przede wszystkim z występów w grupie HiFi Banda (Czarny, Diox, DJ Kebs i Hades). Na długiej liście artystów, z którymi współpracował muzyk, widnieją m.in. Eldo, Fu, Małolat, Mor W.A., Pokój z Widokiem na Wojnę czy Sokół i Marysia Starosta.

Pod koniec zeszłego roku Czarny zrealizował swój producencki album – Niedopowiedzenia. Płyta spotkała się ze świetnym przyjęciem fanów, jak i krytyki. Wydawnictwo – pomimo wypuszczenia przez wielu świetnych muzyków, którzy stworzyli wiele swoich producenckich albumów rapowych w 2012 roku -zostało niemal jednogłośnie ocenione jako jedno z najlepszych. Na płycie udzielili się m.in. Cheeba, Diox, Grizzulah, Hades, Onar, Pezet, Pyskaty, VNM, DJ Kebs i DJ Deszczu Strugi.

Bardzo klimatyczny klip do utworu Niedopowiedzenia zrealizowała ekipa Letemknow Sequence. Grupa ma na koncie teledyski dla m.in. Dioxa, JWP czy Afromental.

Nie ma więcej wpisów