Urodzony w Polsce, ale wychowany w Niemczech i ukształtowany przez tamtejszą scenę elektroniczną. Robert Babicz przez 20 lat swojej kariery zdążył dorobić się wizerunku artysty kultowego. Rezyduje w Kolonii, ale koncerty gra na całym świecie – jeśli chodzi o jego twórczość, to jest tak różnorodna jak pseudonimy pod którymi się ukrywa. Dźwięki, które tworzy niezależnie od tego czy są bardziej zwrócone w stronę house’u czy techno przyniosły mu ogromne uznanie i możliwość nagrywania dla najlepszych niemieckich wytwórni.

Występy Roberta cieszą się dobrą sławą. To za sprawą on umiejętności jaką jest nawiązywanie wyjątkowej więzi z publicznością. Z pewnością z racji pochodzenia artysta nie będzie miał problemów ze złapaniem świetnego kontaktu z polskimi fanami.
Oprócz Roberta Babicza poznański SQ ugości także kolejną ważną postać świata DJ-skiego jaką jest Jacob Seville, a razem z nim wystąpi Mz Sunday Luv, która zaśpiewała na jego albumie. Tego samego wieczora zagrają także Tom Palash oraz Tika Milano.

Kiedy: 23.03 (sobota)
Gdzie: Poznań, Klub SQ (ul. Półwiejska 42)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 15/20/25 PLN

Nie ma więcej wpisów