Nowy krążek Vampire Weekend zbliża się wielkimi krokami. Następca Contry z 2010 roku ukaże się 7 maja i jak sami zainteresowani twierdzą, ma to być album spokojniejszy. Ten krążek już nie będzie tak pozytywny, jak pozostały dorobek zespołu, ale zapewne będzie równie interesujący.

Przedsmak Modern Vampires of the City możecie poznać już dziś. Kilka chwil temu zespół na swoim oficjalnym fanpage’u udostępnił pierwszy singiel, zwiastujący nowe wydawnictwo. I jak zapowiadali, tak zrobili. Step jest o wiele spokojniejszym kawałkiem, niż spodziewalibyście się po energicznych chłopakach z Vampire Weekend.

Posłuchajcie i oceńcie sami, czy takie brzmienie nowojorczyków przypada Wam do gustu. Ja chętnie posłuchałbym więcej takich piosenek sygnowanych przez Ezra i spółkę. W oczekiwaniu na kolejną dawkę nowego grania, delektujmy się kawałkiem Step.

Mała aktualizacja postu. Pojawił się kolejny utwór, który znajdzie się na najnowszej płycie Vampire Weekend. Powyżej rozpisywałem się, że chłopcy postanowili pójść w bardziej spokojniejsze rytymy, a tu proszę:

[poll id=”14″]

Nie ma więcej wpisów