Takie ogłoszenia cieszą najbardziej. Zdecydowanie w line-upach dużych festiwali powinno być jeszcze więcej polskich wykonawców. Tym bardziej cieszy fakt, że do warszawskiego FreeFormFestivalu dołączyli debiutanci z The & i zagrają w pełnym składzie, a wszystko to zostanie okraszone świetnymi wizualizacjami. Kto był na ich koncercie, ten wie, że chłopcy potrafią rozkręcić parkiet.

Trzonem warszawskiego projektu muzyczno-wizualnego są: znany między innymi z pracy nad albumem Ailo in Head – producent Michał Kush i frontman zespołu Brenda Walsh – Radek Rejsel. W swoich kompozycjach, które znalazły się na Black EP, słychać spore inspiracje z lat 80. i 90.

Cytując moją redakcyjną koleżankę, Katarzynę Janik: Utwory The & z powodzeniem mogłyby rozgrzać zagraniczne sceny i parkiety. Włączcie „Noah’s Ark” i spróbujcie powstrzymać się od bujania głową lub tupania nogą. Z kolei przy „Over and Out” nie klaśnijcie ani razu w dłonie lub nie pstryknijcie palcami. Powiedzcie, że wokal Radka w „Take Me Out” czy w „Crush Me” nie może się podobać.

Ta EP-ka, kiedy już się kończy, aż się prosi o komentarz: chcę więcej! The & przyznają, że nie chcą odcinać się od zbioru muzyki pop. I bardzo dobrze, ponieważ swoją twórczością wzbogacają tę stylistykę.

To idealne podsumowanie tego jak brzmi muzyka The &. Do zobaczenia pod sceną!

Nie ma więcej wpisów