Już dziś premiera długo wyczekiwanego albumu artysty znanego po pseudonimem Woodkid. Chyba wszyscy kojarzą go z czarno białych teledysków i oryginalnego wokalu, a przede wszystkim z utworu Iron, którym zachwycił się chyba każdy.

Yoann Lemoine jest nie tylko znakomitym wokalistą, ale także uznanym na całym świecie producentem teledysków, którego klipy porywają swoim klimatem i oryginalnością. Tworzył dla takich artystów jak Lana Del RayRihannaMoby oraz wielu innych. Dwa lata temu mogliśmy po raz pierwszy usłyszeć EP-kę tego artysty, lecz teraz czas na pełnowymiarowy album. Jest nim The Golden Age, który został zapowiedziany już dwoma utworami I Love You oraz Run Boy Run.

Na Płycie The Golden Age znajdziemy 14 utworów, wśród których usłyszymy wspominane wcześniej single i oczywiście legendarny już Iron. Marzec będzie obfitujący w premiery długo oczekiwanych albumów, a jednym z nich z pewnością jest ten krążek. Gwiazda tegorocznego FreeFormFestival, będzie miała okazję przedstawić swoje najnowsze dziecko na żywo, na co wielu fanów tak długo czekało, pragnąc razem z nim zaśpiewać I’m ready for the fight and fate.

Nie ma więcej wpisów