Wrocławski klub Puzzle idzie w dobrym kierunku, by stać się miejscem, w którym można usłyszeć ciekawą, niebanalną muzykę na żywo. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć bydgoski zespół George Dorn Screams, Damiana Ukeje czy poznańskie trio The Ploy. Tym razem do Puzzli zawita Łukasz Maszczyński znany bardziej jako Kixnare.

Przyjedzie ze swoim nowym albumem pt. Red, który premierę miał w ten poniedziałek. Artysta funkcjonuje na scenie elektronicznej i reprezentuje swoimi kawałkami fantastyczny poziom. Mam nadzieję, że świat jeszcze o nim usłyszy, a wtedy z dumą będziemy mogli powtarzać: dobre, bo polskie. Jeżeli ktoś jeszcze nie słyszał, to zachęcam do posłuchania Gucci Dough. Świetny utwór i tutaj muszę ostrzec Was, że jego słuchanie nie zakończy się na jednym razie. Kawałek znajduje się na wspomnianym Red – obok dziewięciu innych utworów. Na pewno warto posłuchać całości, a najlepiej na żywo w klubie Puzzle.

Nie tylko Kixnare wystąpi na dość skromnej scenie tego klubu. Obok niego pojawią się DJ-e: Envee z Warszawy i wrocławski Spisek Jednego. Jeżeli nie macie planów na piątkowy wieczór, to jest to na pewno fantastyczna propozycja. I pozostaje mieć nadzieję, że wszyscy pomieszczą się we wrocławskich Puzzlach – na facebookowym profilu jest już ponad 200 gości. Wam również gorąco polecam to wydarzenie.

Kiedy: 22.03 (piątek)
Gdzie
: Wrocław, klub Puzzle (Przejście Garncarskie 2)
Wstęp
: 10 zł
Start
: 21:00

Nie ma więcej wpisów