Mack Maine to raper i piosenkarz należący do Cash Money Records – labelu muzycznego w Stanach Zjednoczonych. Wytwórnia jest w tym momencie chyba jedną z najlepiej opłacanych w amerykańskim hip-hopie. Nic dziwnego, skoro zrzesza w swoich szeregach takich graczy jak: Drake, Lil Wayne, Nicki Minaj, Busta Rhymes, Jay Sean, Kevin Rudolf i od niedawna Limp Bizkit.

Wspomniany na początku – Mack Maine, to jeden z długoletnich członków muzycznego konglomeratu Cash Money. Prywatnie artysta jest wieloletnim przyjacielem Lil Wayne’a, którego znajomość na pewno pomogła mu w rozpoczęciu muzycznej kariery. Maine nie ma jeszcze na koncie oficjalnego studyjnego albumu, ale nagrał aż dziewięć mixtape’ów. Współpracował z czołowymi artystami amerykańskiego rapu. Na liście jego gościnnych występów widnieją m.in. tacy artyści jak: Lil Wayne, T-Pain, Birdman, Drake, Jay Sean, Rick Ross, Snoop Dogg, Tyga czy Bow Wow.

17 marca raper opublikował teledysk do najnowszego numeru, którego jest gospodarzem – Celebrate. Wokalnie wspierają go Lil Wayne i Talib Kweli. Sprawdźcie!

Nie ma więcej wpisów