Rae Morris jest utalentowaną, a zarazem bardzo skromną osobą. Urodziła się w Blackpool w Anglii i nadal tam mieszka, a EP-ki Grow ze specjalnej, świątecznej edycji pakowała własnoręcznie z pomocą rodziny, by potem je powysyłać swoim fanom. Nie jest to zatem kolejna gwiazdka, której woda sodowa uderzyła do głowy.

Rae kocha muzykę i chce przekazywać nią przede wszystkim emocje. I słychać je w każdej piosence tej wokalistki. Gdy posłuchamy piosenek ze wspomnianego Grow czy utworu From Above, który Wam prezentuję, to trudno uwierzyć, że tak młoda osoba może tworzyć tak dojrzałe utwory.

Emocjonalny wokal, delikatne dźwięki pianina – to znaki charakterystyczne brytyjskiej wokalistki. Cieszy mnie bardzo, że w dzisiejszym świecie można znaleźć jeszcze takie perełki, które swoją muzyką potrafią poruszyć. A Rae Morris do takich perełek zdecydowanie należy. Klip, który Wam przedstawiam, został nagrany w pewien zimowy dzień w Londynie i jest niezwykle prosty. Jednak prostota tutaj urzeka. W From Above, podobnie jak w obrazie do Grow, przez większość czasu oglądamy samą artystkę. Tym razem spaceruje ona londyńskimi ulicami.

Nie ma więcej wpisów