O chłopakach z projektu The & robi się coraz głośniej. Znaleźli się w gronie szóstki szczęśliwców, którzy powalczą o występ na festiwalu Electronic Beats w Poznaniu, dołączyli do line-upu tegorocznej edycji FreeFormFestivalu, a dziś ogłoszono ich jako support jutrzejszego koncertu Example.

Jedyny koncert brytyjskiego wokalisty odbędzie się w warszawskim klubie Stodoła, w ramach trasy, podczas której promuje czwarty studyjny album zatytułowany The Evolution of Man. Elliot John Gleave to na Wyspach Brytyjskich jeden z liderów tanecznych brzmień i częsty gość na szczytach list przebojów. Warto by chociaż wymienić takie hity jak: Changed the Way You Kiss Me, Stay Awake czy Say Nothing. Krytycy chwalą, a fani na całym świecie imprezują przy dźwiękach, przy których produkcji swoje palce maczali między innymi: Michael Woods, Nero, Skream, Chase and Status, Faithless, Laidback Look. Niezła rekomendacja, nieprawdaż?

The & wraz z kolektywem Double Trouble rozgrzeją publiczność swoimi setami DJ-skimi. Zapowiada się niezła impreza. Bilety w cenach: 69 i 79 PLN dostępne są w punktach sprzedaży i przed wejściem na koncert.

Nie ma więcej wpisów