Fat Joe to raper, który na amerykańskiej scenie hip-hopowej jest obecny od ponad dwudziestu lat. W 1993 roku wydał on debiutancki album, jeszcze jako Fat Joe da GangstaRepresent. Muzyk ma na koncie dziesięć oficjalnych płyt, a także kilka ról filmowych. Jest członkiem składów D.I.T.C. oraz Terror Squad, w których udziela się od wielu lat. Ostatnim wydawnictwem rapera jest album The Darkside Vol. 1 wydany w 2010 roku.

Co jednak ważne – Fat Joe powraca! Na razie tylko z jednym kawałkiem – Ballin, ale to zawsze coś, co może zwiastować nadchodzące wydawnictwo. We wspomnianym utworze, raper wspomagany jest przez Wiz Khalifę oraz piosenkarkę Teyanę Taylor. Ten pierwszy stał się gwiazdą za sprawą albumu Rolling Papers wydanego w 2011 roku i hitowego singla pochodzącego z tego krążka – Black And Yellow. Teyana Taylor z kolei, to młodziutka piosenkarka, raperka, aktorka i tancerka, która dopiero zaczyna swoją przygodę w wielkim muzycznym świecie. Od 2012 należy do labelu Kanye Westa – G.O.O.D. Music, co na pewno jej w tym pomoże.

W planach na ten rok, Gruby Joe ma wydanie albumu The Darkside Vol. 2. Czy ten numer pochodzi z tego wydawnictwa? Tego jeszcze nie wiadomo, ale miejmy nadzieję, że tak.

Nie ma więcej wpisów