Kultowy festiwal Electronic Beats na dobre zagościł w naszym kraju. Przed nami kolejna edycja tego wydarzenia. 26 kwietnia Poznań otworzy się na fanów elektronicznych brzmień. Do takich gwiazd, jak: Hundreds, A-Trak, czy Modeselektor, dołączy jeden z najbardziej oryginalnych raperów naszych czasów – Dizzee Rascal.

Dylan Mills – bo tak naprawdę nazywa się Rascal – szturmem wbił się na rynek swoim debiutanckim albumem Boy in da Corner. Dzięki tej płycie został najmłodszym zdobywcą prestiżowej nagrody Mercury Prize w historii. Wydawnictwo to jest również uważane za pierwsze, z ważnych wydawnictw nowego gatunku muzycznego – grime. W ostatnim czasie nagrywał z Calvinem Harrisem, przez co odszedł nieco od swojego początkowego brzmienia. Coraz częstsze plotki o jego nowej płycie pokazują, że na występ w Poznaniu warto czekać, bo jest spora szansa, że właśnie tam pokaże coś ze swojego nowego materiału.

Przypomijmy, że festiwal Electronic Beats odbędzie się 26 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Bilety do końca marca kosztują 50 PLN, a potem ich cena wzrośnie do 60 PLN. W dniu imprezy trzeba będzie za nie zapłacić 70 PLN.

Nie ma więcej wpisów