Nie doczekaliśmy się końca świata, wiosna się spóźnia, a drugiej linii metra w Warszawie jak nie było, tak nie ma. Można z tego powodu siedzieć w domu i stan rzeczy opłakiwać, ale równie dobrze można postawić na jedną z nielicznych pewnych rzeczy w tym kraju. Kolejna edycja Electro Space Visual World już w sobotę odbędzie się w Powiększeniu.

Radical Dancefloor Killers już po raz 24 zagrają w warszawskim klubie i nie zapowiada się na to, żeby zwalniali tempo. Przez ponad dwa lata cykl ten zgromadził ogromną ilość stałych gości i zachwyconych debiutantów tanecznego szaleństwa. Nie ma się co dziwić – Szum wraz z Monsiuer TJFK to duet tak wybuchowy i nieprzewidywalny, że nawet Korea Północna ze swoim potencjałem nuklearnym im nie dorównuje. Jednak tym razem czeka nas pewna niespodzianka, ponieważ obok wspomnianego kolektywu, na scenie grać będzie Jarek Kulik, człowiek który o szeroko pojętym bębnieniu i bicie podobno wie wszystko. Zapowiada się więc wydarzenie z tych o charakterze eklektyczno-bezkompromisowym, a RDK w organizowaniu zniszczenia na parkiecie ma doświadczenie jak mało kto.

Najlepsze electro, najciekawsze wizualizacje, najcięższe basy – dużo tego będzie w Powiększeniu, a przecież do tego wszystkiego pojawi się również DJ Spike, spec od funku granego z tradycyjnych winyli. Muszę jeszcze zachęcać?

 

Kiedy: 23.03 (sobota)
Gdzie
: Warszawa, Powiększenie (Nowy Świat 27)
Wstęp
: 10 zł
Start
: 22:00

Nie ma więcej wpisów