Wiz Khalifa to jeden z fenomenów amerykańskiego rapu ostatnich lat. Zaledwie kilka lat działalności pozwoliło mu zaistnieć w światowym, muzycznym mainstreamie.

Tak naprawdę to płyta Rolling Papers wydana w 2011 roku, która okazała się globalnym sukcesem, pozwoliła światu poznać kim jest Wiz Khalifa. Album nasycony był hitowymi produkcjami. Wystarczy tylko wspomnieć Black And Yellow, Roll Up, On My Level czy No Sleep. Od tamtego czasu artysta nie próżnował grając wiele koncertów na całym świecie czy udzielając się gościnnie w utworach innych muzyków m.in. Big Seana, Game’a, B.O.B., Xzibita czy DJ-a Khaleda. Wydał również wspólnie ze Snoop Doggiem film i album pod tym samym tytułem – Mac & Devin Go to High School. W grudniu zeszłego roku wydany został kolejny album rapera – O.N.I.F.C. 

W sieci ukazał się właśnie kolejny teledysk do utworu ze wspomnianego wydawnictwa. W kawałku Let It Go gościnnie udziela się Akon. Jest to już piąty klip promujący ostatnią płytę Wiza. Pierwszy – Work Hard, Play Hard opublikowano w maju 2012, trzy kolejne – It’s Nothin, Remember You oraz The Bluff, w listopadzie. Na albumie poza Akonem nie zabrakło innych ciekawych gości. Do utworów dograli się m.in. 2 Chainz, Pharrell Williams, Juicy J oraz The Weeknd.

Reżyserią klipu zajął się Ryan Hope, z którym Wiz współpracował już przy okazji teledysku do kawałka Remember You.

Nie ma więcej wpisów