Miej głowę pełną pomysłów, odrobinę szczęścia i nosa do odkrywania przyszłych gwiazd – przepis na sukces gotowy. Później tylko wykorzystaj swoje zdobyte do tej pory kontakty i nagraj debiutancki materiał. Właśnie taką drogą postanowił pójść Shahid Kahn aka Naughty Boy.

Brytyjczyk producencką przygodę rozpoczął jako współproducent utworu Diamond Rings, wyśpiewanego przez 22-letniego Chipmunka i nieznaną wtedy jeszcze Emeli Sande. I to właśnie ona była kluczem do sukcesu Kahna. Po pięciu latach Naughty Boy i Emeli ponownie spotkali się w studiu i wyprodukowali cover utworu I Could Never Be Your Woman. W kawałku zatytułowanym Never Be Your Woman poza Khanem i Emeli słychać także Wiley’a.

Współpraca pomiędzy Kahnem, a Emeli tak dobrze się układała, że postanowili wykorzystać jego producencki kunszt przy debiutanckim albumie artystki. I tak w kredytach na płycie Our Version of Events przy większości utworów widnieje jako producent.

Przy tak bujnym CV, kwestią czasu było nagranie debiutanckiego krążka. Jeszcze w tym roku możemy spodziewać się długogrającej płyty sygnowanej przez Naughty Boy’a, zatytułowanej Hotel Cabana. Lista gości jest imponująca. Wśród zaproszonych artystów znajdują się takie nazwiska jak: Emeli Sande, Tinie Tempah, Professor Green, Gabrielle, George The Poet czy Sam Smith.

Najnowszym singlem, zwiastującym to wydawnictwo, jest wpadające w ucho piosenka La La La, w której na wokalu gościnie udziela się Sam Smith – znany ze współpracy z Disclosure. No to do słuchania:

Nie ma więcej wpisów