Połączenie electro-house’u, dubstepu i d’n’b z góralszczyzną? W tym szaleństwie jest metoda! Metodę tę odkrył producent, wykonawca i kompozytor – Mateusz Gooral Górny, który w 2011 roku wydał swoją debiutancką płytę pt. Ethno Elektro, na której splata – z powodzeniem – wszystkie te gatunki. Po sukcesie, jaki odniosła, artysta stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych górali w Polsce.

Występował między innymi na Open’erze czy Coke Live Music Festivalu. Komponuje też muzykę do filmów i stron internetowych. Sporą inspiracją dla Goorala było miejsce, z którego pochodzi – Bielsko-Biała. To otoczone górami miasto jest żywą, tętniącą zgiełkiem alegorią muzyki jaką tworzy. Połączenie nowoczesności i tradycji – to przekaz Goorala. Sam artysta spędził sporo czasu w mieście, jak i w górach, pracując jako instruktor jazdy na nartach.

Nie zastanawiajcie się zatem i zawitajcie do wrocławskiej Pralni piątego kwietnia. Tym bardziej, że występ Goorala to nie wszystko. Tego wieczoru swoją muzyką uraczy Was również ILLEKTROLAB a.k.a. MEDIDUB1 – twórca mieszanki, na którą składają się electro, dubstep i breakbeat.

Kiedy: 5.04 (piątek)
Gdzie: Wrocław, Pralnia (ul. Krakowska 100)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 30/40 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów