Warszawska Jerozolima miała być sezonowym sukcesorem i następcą słynnego 5-10-15, a stała się z czasem jednym z ulubionych miejsc Warszawy. Ba! Sama stała się stolicą undergroundu. Unikalne sklepiki z autorskimi ciuchami, galerie, showroomy i rave parties – wszystko to znajdziecie przy Al. Jerozolimskich 57. Nie trzeba nikogo przekonywać, że takie odmiany muzyki jak techno czy drum&bass doskonale wpisują się w klimat miejsca, które niegdyś było szpitalem dziecięcym.

Jeśli wnętrza Jerozolimy znacie jedynie z teledysku duetu Chmara Winter, zapraszamy na najbliższą imprezę taneczną – 5 kwietnia. Poznajcie ten klub, poznajcie kunszt DJ-ski Saschy Braemera.

Prosto z Berlina, a właściwie będąc w drodze z Niemiec i Austrii, po kolejnych występach, artysta wystąpi w Warszawie. Sascha Braemer (Katermukke, Bar25, Superdub Records) gra i produkuje od dwudziestego roku życia. W 2011 roku ukazała się płyta Romantic Thrills nagrana wspólnie z Nicone i wydana dla oficyny Oliviera Koletzkiego Stil Vor Talent. Styl Saschy jest niezwykle innowacyjny, stricte tech-house’owy, ale jednocześnie melodyjny.

Podczas tego wieczoru wystąpią również: An On Bast, Dustinhead, Żu Żu Żi, Mikobene, Move Move.

Kiedy: 5.04 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Jerozolima (Al. Jerozolimskie 57)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 25-35 PLN

Nie ma więcej wpisów