O Kari Amirian krąży opinia, że jest polską odpowiedzią na wokalistki z północy. Jej balsamiczny wokal w zeszłym roku zrobił furorę i zebrał mnóstwo pozytywnych i pochlebnych opinii. Kari wraz ze swoim zespołem za każdym razem zaskakuje i sprawia, że nasz apetyt rośnie.

Eyes Like Fire to utwór i wideoklip, którego królem jest głos Kari. Klawisze, pokorna perkusja, gdzieniegdzie czarujące dzwoneczki wydają się robić ukłon w stronę wokalu artystki, która jak zawsze wchodzi z instrumentami w głęboką relację, bawiąc się  i wyczuwając każdy dźwięk z osobna.

Tych siedem minut zostało stworzonych przy użyciu minimalnej ilości sprzętu, na swoim funpage’u Kari pisze: postprodukcja materiału nagranego spontanicznie na jedną kamerę, 4 mikrofony (w warunkach domowych;) to naprawdę duże wyzwanie.  Trzeba przyznać, że jak na tak spartańskie, domowe warunki wyszło to bardzo profesjonalnie. Artystka zaznacza jednak, że utwór nie jest zapowiedzią nowego albumu ale  pomostem pomiędzy pierwszym albumem, a nową płytą, która swoją premierę będzie miała już w maju … 

Nie możemy się doczekać!

Nie ma więcej wpisów