UWAGA!

Tekst poniżej został przygotowany z okazji prima aprilis. Mam nadzieję, że nikogo nim nie uraziłem. Pamiętajcie tylko, że w każdym żarcie kryje się odrobina prawdy, więc kto wie! Może ten news okaże się proroczy 🙂

Nie będzie to na szczęście ich główna działalność. Jednak mimo wszystko, już niedługo każdy fan będzie mógł zabrać do domu cząstkę zespołu – nie tylko w postaci ich muzyki.

Po bardzo udanym debiucie Domowe Melodie nie zwalniają. Krążek tego zespołu chce mieć każdy, na niezwykle klimatyczne koncerty dostają się nieliczni, a kontakt muzyków ze swoimi fanami jest naprawdę wyjątkowy. Nic dziwnego więc, że Justyna, Staszek i Kuba chcą dać im coś więcej. Ci, którzy mogli zobaczyć którykolwiek z występów grupy, znają wyjątkowe stroje, w których artyści pojawiają się na scenie. Są to jednoczęściowe, bardzo kolorowe i na pewno niezwykle wygodne piżamy.

Już niedługo taką piżamę będzie mógł założyć każdy i poczuć klimat Grażki, Zbyszka czy utworu Łono w jeszcze bardziej domowym klimacie. Ale uwaga! Zespół zapowiedział, że nie wie na ile będzie możliwa produkcja masowa, dlatego prosi o nie zamawiania tej niezwykłej części garderoby w dużych ilościach. Dodatkowo będzie można je nabyć po koncertach. Jednak pamiętajcie – wtedy może być problem z przymierzalnią.

Nie ma więcej wpisów