To była tylko kwestia czasu. Po świetnym występie podczas zeszłorocznej edycji festiwalu Burn Selector w Krakowie, bracia Guy i Howard Lawrence wracają do Polski. Nigdzie indziej, a właśnie w czeluściach warszawskiego klubu 1500m2 do wynajęcia zabrzmią taneczne dźwięki duetu Disclosure znanego między innymi z takich utworów jak Latch czy Control.

Dlaczego warto pojawić się na tej imprezie? Chociażby dlatego, że chłopcy nieźle namieszali w zeszły, roku swoją muzyką, za sprawą której znaleźli się u boku takich artystów jak SBTRKT, Hot Chip, Jessie Were w najlepszych europejskich klubach. Młodzieńcami zachwyciła się także Annie Mac, która umieściła remiks Running oraz utwór Control na albumie Annie Mac Presents 2012 wśród takiej muzycznej śmietanki jak: Diplo, Nas, Netsky, M83, Major Lazer. Jak dla nas – jest to rekomendacja wystarczająca, aby kwietniu w sobotę dać się porwać tańcom do białego rana.

Co prawda impreza jest już w całości wyprzedana, ale macie jeszcze szansę wygrać ostatnie wejściówki na naszym portalu. Do dzieła!

Kiedy: 06.04 (sobota)
Gdzie:
Warsyawa, klub 1500 m2 do wynajęcia (ul. Solec 18)
Start: 22:00
Wstęp: WYPRZEDANY!

Nie ma więcej wpisów