Jeśli nie możecie doczekać się majowego koncertu Crystal Fighters, zespół przygotował Wam coś, co umili ten czas. 2 dni po występie w warszawskim Palladium ukaże się drugi album angielsko-hiszpańskiej grupy.  Oprócz daty premiery artyści opublikowali również trailer longplaya. Fragmenty nowej płyty są tłem dźwiękowym do filmowych urywków, przedstawiających nagrania w studio i podróże w poszukiwaniu muzycznych inspiracji. Motywy przewodnie? Kolorowe koszule, kiczowate obrazki, gołe klaty i duuużo włosów.

Następca Star of Love będzie zawierał 12 utworów. Dwa z nich – Wave i Separator – są już dostępne do odsłuchu. Cave Rave, nagrywana w Los Angeles, jest obecnie miksowana w Nowym Jorku. Ukaże się nakładem trzech wytwórni – ZIRKULO, PIAS i Atlantic Records. Okładka autorstwa Paula Laffoleya miała premierę na stronie Jaya-ZLife + Times.

Warszawski koncert Crystal Fighters będzie ostatnim przed wydaniem nowego albumu. Miejmy więc nadzieję, że będzie to szczególne wydarzenie. Jeśli nie zdążyliście kupić biletów na wyprzedany event, możecie wybrać się na listopadowe występy w Stodole i krakowskim Klubie Studio. Podczas światowej trasy promocyjnej będziecie mogli w całości zapoznać z premierowym materiałem.

Nie ma więcej wpisów